Estetik

 

Yaşam > Estetik

Estetik

Estetik bölümümüz, Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Cihan Uçar'ın verdiği bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu bölümdeki yazı ve cerrahi müdahale resimlerinin izinsiz kullanılması yasaktır.

 

Estetik ve Plastik Cerrahi ile ilgili aklınıza takılan sorulara en doğru yanıtı bulabilmeniz için kısa bilgi ve resimlerle sizleri aydınlatmaya çalışıyoruz. Vücudunuz ile ilgili bir karar alırken mutlaka bilinçli hareket etmeli, doğru sorular sorup doğru kararlar vermelisiniz.

Estetik bir müdahaleye ihtiyaç var mı? Estetik operasyon nasıl yapılır? Estetik fiyatları, ücretleri nedir? Ameliyatın sonuçları nasıl olur? Güvenli midir? Mutlaka yaptırmalı mıyım? Estetik Cerrahi ne kadar gelişmiş bir bilim dalıdır? Memnun kalır mıyım? Kendime olan güvenimi artırır mı? Güzelliğin sırrı estetikte mi gizlidir? İnsanların yargıları mı kendi isteklerim mi daha önemlidir? Hangi sorunların tedavisi için estetik ameliyat gereklidir? Amacım güzellik mi, tedavi mi? Teknoloji yeterli mi?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerimizde ve diğer bazı şehirlerimizde estetik merkezleri vardır. Estetik merkezi ve doktor seçiminizi yaparken lütfen çok dikkatli olun ve mümkünse diğer tanıdıklarınızın tecrübelerine başvurun.

 

 

 

Burun Estetiği Burun Estetiği >>>

Burun estetiği ile ilgili bilmek istediklerimiz. Estetik burun, burun ameliyatı, burun ucu estetiği, kemerli burun estetiği, tamponsuz burun ameliyatı. Operasyon nasıl yapılır? Ameliyat ne kadar sürer? İyileşme süreci nasıldır?

 

Göğüs Estetiği, Göğüs Büyütme, Küçültme, Dikleştirme Göğüs Estetiği >>>

Göğüs, meme estetiği hakkında bilmek istedikleriniz. Göğüz büyütme, göğüs küçültme, göğüs dikleştirme ameliyatları. Silikon ameliyatı, silikon göğüs, meme estetiği görüntüleri. Göğüs protezi. Anestezi nasıl yapılır? Ameliyat ne kadar sürer? Hastanede ne kadar süre kalırsınız?

 

Liposuction, Yağ Aldırma Liposuction (Yağ Aldırma) >>>

Lipsuction yani yağ aldırma ameliyatları hakkında bilmek istedikleriniz. Liposakşın nedir? Liposuction resimleri. Vakumlu liposuction nasıl yapılır? Selülit ve yağ aldırma. Liposuction korsesi. Liposuction kilo vermek için sağlıklı bir yol mudur?

 

Karın Gerdirme Karın Gerdirme >>>

Karın germe, gerdirme ameliyatı hakkında bilmek istedikleriniz. Deforme olmuş karın derisi. Doğum sonrası karında deformasyon. Göbek gerdirme. Karın germe ameliyatı görüntüleri. Göbek yağı aldırma. Abdominoplasti.

 

Kırışıklık Tedavisi, Botox Kırışıklık Tedavisi >>>

Yüzdeki kırışıklıkların ve çöküntülerin tedavisi için yapılan cerrahi müdaheleler ile ilgili bilmek istedikleriniz. Hangi yöntemler uygulanır? Botoks nedir? Anestezi gerekir mi? Hangi sıklıklarda yapılmalıdır? Dudak ve yanaklara uygulanan yöntemler.

 

Yüz Gerdirme Yüz Gerdirme >>>

Yüz gerdirme ameliyatları hakkında bilmek istediklerimiz. Yüz germe nasıl yapılır? Ameliyat ne kadar sürer? Anestezi yapılır mı? Yüz germe ile gençleşilebilir mi? İyileşme ne kadar sürer? Ameliyat sonrası şişikler.

 

Lazerli Estetik Cerrahi Lazerli Estetik Cerrahi >>>

Lazer ile cilt yenilemesi nasıl yapılır? Kırışıklıklar giderilebilir mi? İyileşme ne kadar sürer? Lazer ve peeling.

 

Saç Ektirme Saç Ektirme >>>

Saç ekimi ile ilgili bilmek istedikleriniz. Saç ekiminde hangi yöntemler kullanılır? Saç dökülmesinin nedenleri nelerdir? Anestezi gerekir mi? Kendinize güveninizi kazanır mısınız? Protez saç. Mikroimplantasyon.

 

Çene Cerrahisi Çene Cerrahisi >>>

Çene cerrahisi ve ameliyatları hakkında bilmek istedikleriniz. Ortodontik tedavi nedir? Çene cerrahisi hazırlığına ne zaman başlanır? Ameliyat nasıl yapılır? Ameliyat sonrası beslenme.

 

Damak, Dudak Yarığı Damak, Dudak Yarığı >>>

Damak ve dudak yarığının nedenleri nelerdir? Hangi çocuklarda görülür? Nasıl tedavi edilir? Konuşma problemlerine yol açar mı? İz kalır mı? Ek ameliyatlar gerektirir mi?

 

El Cerrahisi El Cerrahisi >>>

El cerrahisi ve ameliyatları hakkında bilmek istedikleriniz. El ve parmak kopmaları. Yapışık parmak, eksik parmak, baş parmak noksanlığı, fazla parmak, parmak kısalığı ve tetik parmak gibi problemlerin çözümü. Mikrocerrahi nasıl yapılır?

 

Göz Kapağı Estetiği Göz Kapağı Estetiği >>>

Alt ve üst göz kapağına uygulanan cerrahi işlemler. Göz altı torbaları nasıl giderilir? Ameliyat sonrası işlemler ve iyi leşme süreci.

 

Kulak Estetiği Kulak Estetiği >>>

Kulak estetik oprasyonları nasıl yapılır? Kulak kepçesi ameliyatı, kulak kısaltma, kıvrim şekillendirme ameliyatları. Ameliyat için hangi yaş aralığı daha uygundur? Cerrahi müdahele sonrası iyileşme süreci. Kulak yokluğu ve protezi.

 

Ürogenital Cerrahi Ürogenital Cerrahi >>>

Ürogenital cerrahi nedir? Peygamber sünneti nedir? Peygamber sünneti nasıl tedavi edilir? Anestezi kullanılır mı? Penis eğriliği giderilir mi? Sorunun nüks etme olasığı var mıdır?

 

Yanık Tedavisi Yanık Tedavisi >>>

Büyük ve geniş yanıklarda ne tip müdaheleler yapılır. 1., 2. ve 3. derece yanıklarda cerrahi müdahele. Deri nakli, ameliyat sonrası süreç, hasta psikolojisi, yanık elbiseleri ve kremler.

 

Deri Lezyonları Deri Lezyonları >>>

Derideki görünüm bozuklukarının giderilmesi. Cilt kanseri riski. Deri tümörleri. İyileşmeyen yaralar. Şarap lekesi. Lazer tedavisi.

 

 

 

<<< Gelişmelerden haberdar olmak için

<<< Görüşlerinizi iletmek için

 

Copyright 1de1.com, Her Hakkı Saklıdır